Vastuvõtuala tooted

Premium GS-Trend

Premium GS-Trend

Ekstravagantne kohvrite transportimise käru. Võimalik tellida piduritega . Pidurid suudavad paigal hoida ka hästi rasket käru.  Võimalik tellida , et metallosa on kaetud tumeda pulbervärviga või kroomitud.Käru põhjakate tumehall vaip.  4 pöörlevat ratast, 5 ratas on keskel ja tagab hea manööverdamise.     
GS- Lobby

GS- Lobby

Kohvri käru  mille platvormi mõõt on 1225 x 625 ja kõrgus 1915 mm. Platvormil ümber ringi pamper  ja nurga kaitsmed (rullikud), väga kerge liikuvusega mille tagavad 4 pöörlevat ratast ja 5 keskmine ratas.  Platvorm kaetud tumehall vaibaga.  Saate tellida metall osa ka pulbervärviga kaetult.  
GS- Group

GS- Group

Ümartoru karkass Plastik kaitsmed on paigaldatud nurkadesse . 2 fikseeritud ratast ja 2 pöörlevat. Üleval stange riidepuude jaoks - mille saab kergelt eemaldada.     
GS Compact

GS Compact

  GS Compact on saadaval 2 suuruses. Külje kõrgusega 600 või 800 mm Platvorm kaetud mitte libiseva vaibaga. Roostevaba teras,  2 pneumaatilist  ratast. Kergesti manööverdatav.           
Aera 300 L

Aera 300 L

Ümmarguse toru profiiliga. Alumise platvormi osal pamper. Pulbervärviga kaetud väikene korv. Kärud saab ladustada üksteise sisse.  Käru mõõdud: 1080 x 590 ja kõrgus 1035 mm 10 käru üksteise sees võtab ruumi 3960 mm. Käepide antibakteriaalne. Ideaalne käru hotelli, lennujaama, sadamasse ja muudesse kohtadesse kus kliendid transpordivad kohvreid või muud pagasit.