Puidust menüütahvlid

Men��tahvel

Men��tahvel

Kasutamiseks sise kui - välistingimustes. Menlamiiniga kaetud MDF plaat.  Saate kirjuatda kriidiga või mitte permanentsete markeritega . Puiduosa ( raami) kaitsta niiskuse eest. Välismõõdud: 500 x 850 mm Komplekti kuulub 4 kriiti ( heleroheline, helesinine , roosa, kollane ) ja 1 tk valge kriidi pliiats. 
Puidust Men��tahvel "Mono"

Puidust Men��tahvel "Mono"

Kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Ühepoolne Saab kirjutada nii kriidiga, kriidi markeritega värviliste markeritega. Puidu toon mahagon. Välimised mõõdud: 550 x 850 mm Sisemised mõõdud: 487 x 685 
Puidust men��tahvel " Wood"

Puidust men��tahvel " Wood"

Tumepruuni raamiga menüütahvel . Saate kirjutada Mõlemile poole kriidiga või markeritega Mõõdud: 600 x 800, kõrgus. Kaal 6,4 kg  
A- Board

A- Board

Kahepoolne.  Saate kirjuatda kriidiga või markeritega Välimine mõõt: 550 mm x 850 mm Saadaval nii mahagon kui naturaalne puit.
A- Baord  " Sandwich"

A- Baord " Sandwich"

Kahepoolne menüütahvel kasutamiseks sise kui välistingimustes. Saab kirjutada markeriga või kriidiga  Väline mõõt: 750 x 1350 mm Saab tellida mahanoni või naturaalse puiduga. 
Men��tahvel seinale

Men��tahvel seinale

Saab kirjutada kriidi markeritega, kriidiga või floureseeruvate markeritega. Saate tellida naturaalsest puidust või mahagonist raamiga. 
Puidust raam

Puidust raam

Puidust raamid, millede sisse sobib väga hästi must tahvel. Mustale tahvlile saate kirjutada valge või muud värvi markeriga. Ruidust raamid saadaval erinevate suurustega. Hinnaga tutvumiseks ava valik - valige toote suurus.   
Must tahvel - Puidust raamile

Must tahvel - Puidust raamile

Mustale  tahvlile võite kirjutada markeri või kriidiga mõlemile poole.  Hinnaga tutvumiseks ava vastav valik ülevalt.   
Men��tahvel "Budget"

Men��tahvel "Budget"

Komplekti kuulub fikseerimise konks ja valge marker.  Saate kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.  Kõikidel suurustel saadaval musta raamiga või puidust raamiga. 
Valge Marker

Valge Marker

Valge marker kriiditahvlile. Veekindel  Saadaval 2 suuruses 5 mm ja 15 mm  Hinda vaata valikust ülevalt poolt. 
Tooted 1 kuni 10 (kokku 11)